Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Wystaw się w CSW

Wystaw się w CSW 

[CSW Toruń]

2 stycznia rozpoczęła się wielka zbiórka zdjęć w ramach konkursu fotograficznego pod hasłem Wystaw się w CSW. Do 20 lutego czekamy na zdjęcia wszystkich pasjonatów fotografii! Zapraszamy wszystkich chętnych do przyniesienia wykonanych przez siebie odbitek fotograficznych. Dostarczone prace przejdą przez ocenę naszego jury, a najlepsze z nich stworzą wystawę. Chcemy umożliwić wszystkim chętnym bezpośrednie spotkanie ze sztuką fotografii, w jej wielowymiarowym wydaniu.

Chcemy, aby wydarzenie stało się okazją do spotkania miłośników fotografii, profesjonalnych fotografików, amatorów, studentów, seniorów i dało możliwość podzielenia się swoją pasją z innymi. Jeśli masz ochotę zaprezentować nam swoją twórczość, spotkać ludzi dzielących hobby fotografowania – to wydarzenie skierowane jest właśnie do Ciebie.

Podpisane zdjęcia (imię, nazwisko, adres e-mail), wraz z wydrukowanym regulaminem i kartą zgłoszenia można przynosić do recepcji CSW lub przesłać w terminie od 02.01.2015 do 10.02.2015 (decyduje data stempla pocztowego). Zdjęcie powinno być dostarczone w formie wydruku, odbitki na papierze fotograficznym, a format zdjęcia jest dowolny. Nie będziemy przyjmować plików w formie cyfrowej.

Zdjęcia zakwalifikowane do wystawy będą zaprezentowane w przestrzeni LABSEN w CSW od 20.02.2015 do 08.03.2015.


WYSTAW SIĘ W CSW! Konkurs fotograficzny i wystaw zdjęć
zbiórka fotografii: od 2.01 do 10.02.2015
otwarcie wystawy: 20 lutego 2015, godz. 19.00


Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne pod linkiem:
http://csw.torun.pl/edukacja/dla-doroslych/wystaw-sie-w-csw-konkurs-fotograficzny
oraz w recepcji CSW. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

[MT / CSW Toruń]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama