Mój Toruń: Główna » Artykuły sponsorowane » Wystawa Kotów Rasowych

Wystawa Kotów Rasowych 

wystawa_kotów_medium

Stowarzyszenie Hodowców Kotów Rasowych w dniach 14/15 września 2013 organizuje Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych, to wydarzenie o bardzo wysokim znaczeniu dla hodowców krajowych i zagranicznych. Stowarzyszenie Hodowców Kotów to organizacja należąca do największego i najbardziej prestiżowego związku felinologicznego na świecie – World Cat Federation (WCF) zrzeszającego hodowców kotów z całego świata.

Wystawa będzie trwała 2 dni i przybędą na nią hodowcy kocich piękności z całej Polski oraz hodowcy z zagranicy. Kocie piękności można podziwiać w godzinach 10.00 do 17.00. Zapewnimy ze będzie naprawdę co oglądać, w wystawie weźmie udział około 150 kotów sprowadzonych z różnych części Świata.

wystawa_kotow_5
wystawa_kotow_6
wystawa_kotow_7
wystawa_kotow_8

Będą to niesamowite okazy, koty których nie widuje się na co dzień na ulicach. Osoby kochające zwierzęta, nie tylko koty, znajdą na pewno coś interesującego dla siebie. Będą między innymi koty norweskie leśne, które charakterem bardzo przypominają psy, zobaczymy też najrzadszą rasę świata – egipskie mau, tych kotów hodowlanych jest zaledwie parę sztuk w Polsce. Będzie można także podziwiać koty, które wyglądają jak małe lamparty, czyli koty bengalskie, na wystawie zagoszczą również kotki z kręconym krótkim futerkiem – cornish rex, które mają w sobie niesamowitą energię do zabaw, są nad wyraz towarzyskie i kontaktowe.

wystawa_kotow_1
wystawa_kotow_2
wystawa_kotow_3
wystawa_kotow_4

Podczas wystawy będzie można porozmawiać z hodowcami różnych ras kotów jak i dowiedzieć się od nich jak radzić sobie ze swoimi kotkami. Na wystawie będą również dodatkowe atrakcje dla najmłodszych miłośników zwierząt: kocie malowanie twarzy, kocurki z balonów, warsztaty plastyczne, konkursy o kotach z nagrodami itp.


XI i XII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych – 14/15 wrzesień 2013
IV Liceum Ogólnokształcące ul. Warszawska 1 (Hala Sportowa)


 

[SHK / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama