Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Zakończenie sezonu foodtruckowego

Zakończenie sezonu foodtruckowego 
konkurs

[Foto: Futraki]

Przed mieszkańcami Torunia, którzy cenią sobie kuchnię slow food pojawia się ostatnia w tym roku szansa spotkania z jedzeniem na kółkach – pierwszy weekend września będzie bowiem symbolicznym zakończeniem foodtruckowego sezonu w mieście. Wielki zlot food trucków odbędzie się przy Centrum Handlowym Bielawy, gdzie będzie szansa spróbowania potraw z co najmniej trzech kontynentów.

2-3 września (sobota, niedziela) Centrum Handlowe Bielawy stanie się kulinarnym centrum miasta! Odbędzie się tam niecodzienny piknik, którego główną atrakcją będą food trucki – auta przystosowane do przygotowywania i wydawania jedzenia. Start imprezy w sobotę o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od meksykańskich tacos, poprzez węgierskie kołacze, na tajskich lodach skończywszy. Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

foodtrack torun 1
foodtrack torun 2
foodtrack torun 3

Auta z jedzeniem nie będą jedyną atrakcją tego eventu. Organizatorzy zapewnią także strefę dziecięcą oraz specjalna strefę chill-out, w której będzie można się zrelaksować na leżakach przy dźwiękach z głośników.

Strefę food tracków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa.
Zlot odbędzie się przy Centrum Handlowym Bielawy, przy ul. Olsztyńskiej 8.

Oto lista trucków:
Don César – pyszne burrito i tacos!
Food&Furious – wyśmienite beef dogi!
Los Santos Bar – kuchnie z całego świata!
Quchnia M – Food Truck – świetne makarony!
Tradycyjne Kołacze Węgierskie – przysmak węgierski!
Beef Burger – świetne burgery!
Le mini lemoniada – lemoniada molekularna!
Bangkok – lody tajskie – lody przygotowywane na Waszych oczach!
Las Veges – świetne vege dania!
Bydgoskie Złote Paluchy Churros – słodkości dla każdego!

Konkurs

Wraz z organizatorem przygotowaliśmy dla was 3 vouchery które można wykorzystać na pyszne specjały z food trucków, aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Jaki twoim zdaniem mógłby być polski odpowiednik słowa “food truck” ?

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na adres: konkurs@mojtorun.pl
(Voucher otrzymają 3 osoby które prześlą najbardziej oryginalną propozycje)

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, zwycięzców poinformowaliśmy o sposobie odbioru nagrody, gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.

[MT / „Futraki”]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama