Mój Toruń: Główna » Kronika Kryminalna » Cios w narkotykowe podziemie

Cios w narkotykowe podziemie 

[foto: KMP Toruń]

Kryminalni z toruńskiej komendy zatrzymali 32-latka podejrzanego o łamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy świadczący o tym, że mężczyzna brał udział w obrocie narkotykami. Przez jego ręce „przeszło” ponad 5000 tabletek ecstasy, blisko kilogram marihuany i kilkadziesiąt gramów amfetaminy. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

W poniedziałek (16.05.16) kryminalni z toruńskiej komendy zatrzymali 32-latka podejrzanego o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze wpadli na jego trop podczas pracy nad inną sprawą. Mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu, gdzie przebywał. 32-latek był już poszukiwany do innej sprawy o podobnym charakterze i ukrywał się przed organami ścigania.

zatrzymanie_1
zatrzymanie_2
zatrzymanie_3

Kryminalni zebrali materiał dowody świadczący o tym, że 32-latek brał udział w obrocie znaczną ilością środków narkotycznych. Według ustaleń policjantów, mężczyzna, w przeciągu ostatniego roku, sprzedał innym osobom ponad 5000 sztuk tabletek ecstasy, kilkadziesiąt gramów amfetaminy i blisko kilogram marihuany. Za narkotyki zainkasował kilkadziesiąt tysięcy złotych.

32-latek już usłyszał zarzuty za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

[Wojciech Chrostowski / KMP Toruń / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama