Mój Toruń: Główna » Kronika Kryminalna » Kryminalni zabezpieczyli blisko 3 kilogramy narkotyków

Kryminalni zabezpieczyli blisko 3 kilogramy narkotyków 

[KMP Toruń]

Podczas przeszukania wynajętego przez 27-latka mieszkania na Jakubskim Przedmieściu, kryminalni odnaleźli m.in. worek i wiaderko z białym proszkiem. Było tego ponad 1470 gram. Do tego popakowany w trzy worki ze strunowym zamknięciem zielony susz, który ważył 1400 gram. Mężczyzna w listopadzie minionego roku wyszedł na wolność po 5 lata odbywania kary pozbawienia wolności. Ostatniego przestępstwa dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa czyli tzw. recydywy. To oznacza, że grozi mu teraz do 15 lat więzienia.

Wczoraj tj. 07.07.2016 około godziny 11:00 funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu zatrzymali 27- letniego mieszkańca Torunia.. Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Nie mylili się. Podczas przeszukania wynajętego przez niego mieszkania na Jakubskim Przedmieściu, kryminalni odnaleźli m.in. worek i wiaderko z białym proszkiem. Było tego ponad 1470 gram. Do tego popakowany w trzy worki ze strunowym zamknięciem zielony susz. Po zważeniu było tego blisko 1400 gram. Substancje poddano wstępnym policyjnym testom, które wykazały, że pierwsza posiada cechy charakterystyczne dla amfetaminy druga dla marihuany. Mężczyzna z ust śledczych usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

narkotyki 2
narkotyki 3
narkotyki 3

Funkcjonariusze udowodnili mu również wprowadzanie do obrotu substancji psychotropowych. Z policyjnych informacji wynika, że zatrzymany przez nich człowiek ma bardzo bogatą przeszłość kryminalną. Był karany m.in. za rozbój, uszkodzenie ciała, przestępstwa narkotykowe. W listopadzie minionego roku wyszedł na wolność po 5 lata odbywania kary pozbawienia wolności. Wobec tego ostatniego przestępstwa dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa, czyli tzw. recydywy. To oznacza, że grozi mu teraz do 15 lat więzienia.

[KMP Toruń]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama