Mój Toruń: Główna » Kronika Kryminalna » Odpowiedzą za zniszczenie mienia

Odpowiedzą za zniszczenie mienia 

[Foto: KMP Toruń]

Wszczęli awanturę w jednym z toruńskich lokali. Szarpiąc się zniszczyli wyposażenie baru. Teraz odpowiedzą za to, że uczynili to w warunkach chuligańskich. Może im grozić do 5 lat więzienia.

Około północy z soboty na niedzielę tj. 25/26.02.2017 dyżurny policjanci otrzymał informację o awanturze do jakiej doszło w jednym z lokali na ul. Szerokiej. Do tego zdarzenia doszło pomiędzy dwójką mężczyzn, którzy byli klientami baru. Podczas szamotaniny zniszczyli sprzęt, który właściciel wycenił na kilkaset złotych. Policjanci, których dyżurny skierował na miejsce w wyniku sprawdzenia terenu przyległego do lokalu, zatrzymali 17-letniego mieszkańca Torunia i 21-letniego mieszkańca Łowicza. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (27.02.) z ust śledczych usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia, którego dokonali w stanie nietrzeźwości, działając publicznie, bez powodu, okazując przez to rażące lekceważenie porządku prawnego co kwalifikuje to zdarzenie, że dokonali swojego czynu w warunkach chuligańskich. Teraz może im grozić do 5 lat więzienia.

[MT / KMP Toruń]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama