Mój Toruń: Główna » Kronika Kryminalna » Pobity na Dąbrowskiego

Pobity na Dąbrowskiego 

[je1196 - sxc]

Wspólny patrol Straży Miejskiej i Policji zatrzymał mężczyznę podejrzanego o udział w rozboju. Do zdarzenia doszło nad ranem w dniu 17 września 2013 roku. Około godziny 4.30 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w okolicy Dworca PKS przy ulicy Dąbrowskiego ma przebywać mężczyzna, który został pobity przez dwóch sprawców.

Po przybyciu na miejsce zgłoszenia stróże prawa zauważyli napadniętego. Z uwagi na obrażenia ofiary patrol wezwał Pogotowie Ratunkowe, które przewiozło poszkodowanego do szpitala. Funkcjonariuszom udało się również ustalić rysopisy napastników. Podczas poszukiwań zauważyli przy ulicy Prostej mężczyznę, odpowiadającego wyglądem jednemu ze sprawców. Ich podejrzenia okazały się słuszne, ponieważ mężczyzna przyznał się do napadu wspólnie z kolegą. Ich łupem miały stać się pieniądze i telefon komórkowy ofiary.

Okazało się także, że patrol legitymował już kilka godzin wcześniej obu sprawców, ponieważ zachowywali się oni podejrzanie na widok zbliżających się funkcjonariuszy. Teraz obaj agresorzy odpowiedzą za popełnione przestępstwo przed Sądem.

[Straż Miejska / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama