Mój Toruń: Główna » Kronika Kryminalna » Próbował zabić znajomego od kieliszka

Próbował zabić znajomego od kieliszka 

[asifthebes - sxc]

Kara dożywotniego więzienia może grozić aresztowanemu 32-latkowi. Policjanci z Torunia zgromadzili dowody, że podczas awantury usiłował zabić znajomego. Wszystko wydarzyło się podczas domowej imprezy.

Dziś (31.10) do jednego z  kujawsko – pomorskich zakładów karnych,  trafił aresztowany przez toruński sąd, mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa. O sprawie dyżurny Policji w Toruniu został powiadomiony  w miniony piątek (29.10) tuż  po godz. 23:00. Okazało się, że w jednym z mieszkań przy ul. Krasińskiego, podczas  trwającej tam  imprezy alkoholowej  doszło do awantury pomiędzy gospodarzem, a jednym z gości. 32-letni mężczyzna wyjął nóż i ugodził nim 52-letniego mieszkańca miasta.

Raniony natychmiast  trafił  do jednego z toruńskich szpitali. Krótko przed północą toruńscy  policjanci zatrzymali sprawcę. Wczoraj policjanci przesłuchiwali świadków. Zarówno pokrzywdzony jak i sprawca w chwili  zdarzenia byli nietrzeźwi. Teraz aresztowanemu mężczyźnie może grozić kara nawet dożywotniego więzienia.

[KMP w Toruniu]
[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama