Mój Toruń: Główna » Kronika Kryminalna » Nie uniknie kary za włamanie na Wodociągowej

Nie uniknie kary za włamanie na Wodociągowej 

[foto: KMP Toruń]

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 31-latka, który w kwietniu tego roku włamał się do jednej z piwnic w budynku przy ul Wodociągowej. Mężczyzna jeszcze dzisiaj u słyszy zarzuty. Prosto z policyjnej celi trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące odsiadując wyrok za wcześniejsze przestępstwa. Za kwietniowe włamanie grozi mu dodatkowo do 10 lat więzienia.

W środę (19.10) policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 31-latka podejrzanego o włamanie do jednej z piwnic w bloku przy ul. Wodociągowej. Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do policjantów w kwietniu tego roku. Wtedy to pokrzywdzony zawiadomił o tym, że nieznany sprawca sforsował okno w piwnicy i ukradł stamtąd rower oraz sprzęt narciarski i wędkarski. Starty wyniosły kilka tysięcy złotych. Natychmiast po zgłoszeniu na miejsce pojechali policyjni detektywi i technicy kryminalistyki. Śledczy na miejscu zabezpieczyli ślady, które okazały się bardzo pomocne w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa.

Kryminalni pracujący nad tą sprawą zdobyli informacje wskazujące na konkretną osobę, która mogła mieć związek z tym zdarzeniem. Okazało się, że ich typowania były strzałem w dziesiątkę. Zebrane informacje jednoznacznie wskazywały, że za tym przestępstwem stoi 31-letni mieszkaniec Chełmińskiego Przedmieścia. Mężczyzna jeszcze dzisiaj u słyszy zarzuty. Prosto z policyjnej celi trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące odsiadując wyrok za wcześniejsze przestępstwa.

Za kwietniowe włamanie grozi mu dodatkowo do 10 lat więzienia.

[KMP Toruń / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama