Mój Toruń: Główna » Artykuły sponsorowane » Dulux pomaluje Toruń

Dulux pomaluje Toruń 

Pawilon handlowy Torun

Nie mogło być inaczej, w wyniku internetowego głosowania to właśnie bulwar im. Karola Musioła w Opolu oraz pawilon handlowy przy ulicy Gagarina w Toruniu otrzymały najwięcej głosów, spośród 12 miejsc zgłoszonych przez urzędy miast. Po wielu emocjonujących dniach, setkach apeli w internecie i prasie, zaangażowaniu mieszkańców oraz władz miasta udało się wyłonić zwycięzców Dulux Let’s Colour!

Rywalizacja trwała do ostatnich minut głosowania. Informacje zachęcające do oddawania głosów pojawiały się od kilku tygodni na forach internetowych, w prasie oraz radiu. Takiego zaangażowania chyba dawno już nie było w polskim internecie. Zacięta, i co najważniejsze, honorowa walka zmieniała Toruń i Opole na pozycji lidera dosłownie, co kilka godzin. Tysiące komentarzy na naszym profilu na Facebook’u, codzienne zachęcanie do głosowania na profilach miast, udział lokalnych władz i mediów, a przede wszystkim dziesiątki tysięcy uczestników tak entuzjastycznie głosujących, sprawiły, że nie można było wyłonić tylko jednego zwycięzcy – powiedział Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux.

W tegorocznej trzeciej edycji akcji Dulux Let’s Colour to mieszkańcy miast i regionów mogli podjąć decyzję, jaki obiekt chcieliby odmalować. Ponad 81700 głosów padło na Opole, które zgłosiło do rywalizacji bulwar im. Karola Musioła nad Odrą. Niewiele mniej, bo aż 81540 głosów oddano na Toruń i zgłoszony przez niego pawilon handlowy przy ulicy Gagarina.

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama