Mój Toruń: Główna » Artykuły sponsorowane » Już w czwartek otwarcie nowego Salonu Agata

Już w czwartek otwarcie nowego Salonu Agata 

sklep agata toruń

Marka Agata S.A. powiększa swoją sieć o kolejny, 30. już obiekt w Polsce. W czwartek, 8 października, nastąpi otwarcie pierwszego Salonu Agata w Toruniu, przy ulicy Olsztyńskiej 15. W weekend otwarcia na Klientów będą czekać atrakcyjne oferty, w tym specjalna gazetka promocyjna z bogatą propozycją mebli oraz dodatków do aranżacji wnętrza.

Budowa obiektu o łącznej powierzchni użytkowej 12 308 m2 rozpoczęła się w październiku 2019 roku. W ramach inwestycji powstał również parking o wielkości 4 686 m2, na którym znajdzie się aż 368 miejsc postojowych. Jest to drugi obiekt marki w województwie kujawsko-pomorskim – pierwszy salon został otwarty w lutym bieżącego roku we Włocławku.

Kolejna inwestycja w północno-centralnej części Polski, motywowana była potrzebami naszych Klientów. Polacy chętnie wybierają nasze Salony, dlatego wychodzimy im naprzeciw, tworząc nowe obiekty w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Szeroki asortyment produktów pozwala ponadto na dobór mebli i dodatków w dowolnym stylu, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy przekonani, że oferta drugiego salonu w województwie kujawsko-pomorskim przypadnie do gustu mieszkańcom Torunia i okolic – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

W nowym salonie jednego z największych w Polsce dystrybutorów z branży meblowej znajdzie się prawie 100 boksów inspiracyjnych. Klienci będą mogli znaleźć przykładowe aranżacje m.in. do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, kuchni oraz pokoju dziecięcego. Dodatkowo, w bogatej ofercie znajdzie się również szeroki wybór akcesoriów, dekoracji, lamp, dywanów i tekstyliów.

Marka przygotowała dla mieszkańców Torunia i okolic szereg atrakcji i korzystnych ofert. Od pierwszego dnia funkcjonowania salonu klienci będą mogli skorzystać z rabatów do 30% lub oferty 50 rat 0% na wszystkie meble i dodatki. Szczegóły na temat oferty znajdą się
w specjalnej gazetce promocyjnej.

Agata S.A. to wiodący polski dystrybutor mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Obecnie sieć liczy 29 wielkopowierzchniowych salonów. Wszystkie ze sklepów działają zgodnie z przyjętymi w kraju zasadami bezpieczeństwa i procedurami ostrożności związanymi z koronawirusem.

Reklama