Mój Toruń: Główna » Artykuły sponsorowane » Otwarcie piątego sklepu sieci Lidl w Toruniu

Otwarcie piątego sklepu sieci Lidl w Toruniu 
konkurs

Sklep Lidl Toruń

Już 30 lipca o godzinie 8:00 przy ul. Gdańskiej 7-21 otwarty zostanie kolejny sklep Lidl. Z tej okazji zapraszamy do udziału w festynie oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie w Toruniu klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, a także nabiał marek Pilos czy Bluedino. Z okazji otwarcia, w okresie od 30 lipca do 9 sierpnia, wiele produktów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W piątym sklepie sieci Lidl w Toruniu znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę tekstyliów i artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu. W nowej placówce z okazji otwarcia klienci mogą nabyć m.in. szeroki asortyment akcesoriów kuchennych oraz atrakcyjnych zabawek.

W dniu otwarcia zapraszamy do udziału w pokazach kulinarnych oraz konkursach. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy również wiele atrakcji – konkursy oraz zabawy.

Obiekt sieci Lidl w Toruniu zlokalizowany przy ul. Gdańskiej 7-21 ma powierzchnię sali sprzedaży około 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 20:00. Dodatkowo dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy około 80 miejsc parkingowych.

„To nasza kolejna placówka w Toruniu. Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki” – podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Lidl_Toruń

Konkurs

Z okazji otwarcia kolejnego sklepu przygotowaliśmy dla was konkurs w którym można wygrać 3 kosze z produktami dostępnymi w sieci Lidl, aby wziąć udział w zabawie należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jakie produkty dostępne są w ramach oferty Ryneczek Lidla?
Prześlij nam swój pomysł na przepis z wykorzystaniem produktów z tej oferty.

Odpowiedzi razem z przepisem należy przesłać na adres: konkurs@mojtorun.pl
3 osoby które prześlą najciekawsze zgłoszenia otrzymają kosze prezentowe Lidl.

Dziękujemy za wasze maile, wybraliśmy najciekawsze propozycje, upominki otrzymają: Pani Barbara, Pani Lucyna oraz Pan Stanisław – gratulujemy.

[MT / Lidl]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama