Mój Toruń: Główna » Artykuły sponsorowane » Potrzebujesz nagłej gotówki?

Potrzebujesz nagłej gotówki? 

[foto: Sowa Finansowa]

Potrzebujesz nagłej gotówki, a twój domowy budżet nie jest przygotowany na dodatkowy wydatek? Zaciągnij pożyczkę przez internet, by uzyskać dostęp do pieniędzy bez wychodzenia z domu. Z tego rozwiązania w 2014 roku skorzystało już ponad 2 mln ludzi.

Rynek pożyczek pozabankowych rośnie w siłę. Pojawianie się coraz większej liczby firm to efekt większego zainteresowania dostępem do szybkiej gotówki z minimum formalności. W 2015 roku sektor ten pożyczył Polakom ponad 5 mld złotych, czyli nawet dwukrotnie więcej w porównaniu z danymi sprzed 5 lat.

Pożyczka online – szybko i bez zbędnych formalności
Zaciągnięcie pożyczki jest obecnie jeszcze prostsze niż dotychczas. Bez konieczności wychodzenia z domu można dopełnić formalności, a wystarczy do tego tylko dostęp do internetu. Co więcej, istnieje możliwość złożenia wniosku nawet weekend, uzyskując pieniądze jeszcze tego samego dnia.

Krok 1. Wybierasz firmę pożyczkową, u której chcesz pożyczyć pieniądze. Warto wcześniej porównać oferty, ponieważ każdy pożyczkodawca nakłada różne opłaty (odsetki i prowizje). Należy przy tym dodać, że jako nowy klient masz szansę na darmową pożyczkę w porównywarce Sowa Finansowa.

Krok 2. Wypełniasz wniosek o pożyczkę, podając najważniejsze dane. Trzeba podkreślić, że większość firm pozabankowych nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Weryfikacja zarobków przeprowadzana jest wyłącznie w sporadycznych przypadkach.

Krok 3. Dokonujesz przelewu weryfikacyjnego z konta osobistego, na którym widnieją twoje dane. W ten sposób firma pozabankowa chce sprawdzić tożsamość osoby ubiegającej się o pożyczkę.

Teraz nie pozostaje ci nic innego jak czekać na decyzję o przyznaniu pożyczki. Jeśli wniosek zostanie zaakceptowany, otrzymasz powiadomienie. Następnie, w ciągu kilkunastu minut (najpóźniej kolejnego dnia roboczego) pieniądze trafią na wskazany rachunek bankowy.

Zanim weźmiesz pożyczkę, sprawdź opinie
Na rynku pożyczkowym działa kilkadziesiąt firm pozabankowych. Dlatego warto zapoznać się z rekomendacjami dotyczącymi konkretnych pożyczkodawców. Sprawdź opinie o pożyczce Wonga, Vivus, MoneyMan, Finto i innych – dzięki temu dowiesz się, z którą firmą pozabankową warto współpracować. Poznasz też szczegóły dotyczące zaciągania pożyczek u konkretnego pożyczkodawcy. Klienci dzielą się bowiem swoimi doświadczeniami, wskazując na firmy godne zaufania. To cenna wskazówka, która pomaga nowym pożyczkobiorcom rozwiać wszelkie wątpliwości i uniknąć ewentualnych nieporozumień.

 [MT / Sowa Finansowa]
[artykuł sponsorowany]

Reklama