Mój Toruń: Główna » Artykuły sponsorowane » Wielkie odliczanie do otwarcia Redberry

Wielkie odliczanie do otwarcia Redberry 

Już wkrótce najmodniejszy w Polsce bar z jogurtami i zdrowymi przekąskami otworzy dla Ciebie drzwi do świata pozytywnych emocji i zabawy także w Toruniu! Kto powiedział, że desery i posiłki muszą być wysokokaloryczne, ciężkie i tłuste? Redberry stawia na fit & fun, dlatego od teraz przyjemność nie musi być już grzechem. Jest jedynie stanem umysłu.

Redberry Premium Frozen Yogurt

Z miłości do zdrowej przyjemności
Produkty Redberry powstają z miłości do przyjemności, dlatego wyróżnia je niepowtarzalny smak, kuszący zapach i wygląd. Jogurty robione są z polskiego mleka, a owoce i warzywa pochodzą od lokalnych dostawców, co gwarantuje wyjątkową recepturę, świeżość i wysoką jakość. Redberry to doskonała alternatywa dla standardowych śniadań, obiadów i kolacji. Z tymi produktami najesz się do syta bez wyrzutów sumienia.

Smaczna i kolorowa zabawa
Redberry stawia na zabawę, dlatego sam dobierasz smaki, posypki i dodatki swoich deserów i przekąsek. Redberry wierzy, że szczęście to kwestia wyboru. Pomaga Ci je “wyreżyserować”, oferując niezliczoną gamę kombinacji smaków i kolorów.

Redberry Jogurt
Redberry Smoothie

Styl życia rodem z Ameryki już wkrótce w Toruniu
Redberry doskonale wpisuje się w międzynarodowe trendy i oferuje produkty o jakości premium, dlatego dziś jest liderem w segmencie jogurtów mrożonych i zdrowych przekąsek. Posiada dużą sieć sprzedaży w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Warszawie i we Wrocławiu, a już wkrótce w Toruniu w CHR Toruń Plaza.


Otwarcie punktu planowane jest na sierpień. Ten fakt już teraz wzbudza wiele emocji wśród fanów zdrowego stylu życia! Szczegóły można śledzić na fanpage marki: facebook.com/redberry.polska
Wielkie odliczanie dni do otwarcia lokalu Redberry w Toruniu rozpoczęło się!

Redberry[Reklama]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama